?????????

Nákladní přeprava a přeprava zásilek

Přepravte vše potřebné z bodu A do bodu B. Najděte přepravní či spediční společnost, která zajistí přepravu zásilek všeho druhu. Na našich stránkách najdete tipy odborníky v tomto oboru. Zásilkou se nemusí rozumět pouze balíček s objednaným zbožím. Mohou to být i daleko větší zásilky, které navíc potřebují jinou než pozemní přepravu.

Podle vašich potřeb a velikosti zakázky se proto spojte se společností, která vám nejlépe vyhoví. Rozhodněte se, zda je pro vaše účely nejvhodnější pozemní, námořní či letecká doprava. Kromě kamionů a kontejnerů může vaše zásilka putovat i po železnici. Nebo můžete jednotlivé dopravní prostředky kombinovat. Volba je na vás.

Máte málo času a potřeba vyexpedovat zásilku takříkajíc hoří? Využijte služby expresního přepravování zásilek, kterou některé přepravní společnosti nabízejí. Služby přepravních firem využijí jako soukromé osoby, tak firemní zákazníci. Většina přepravců navíc nabízí službu sledování zásilek, budete tak stále v obraze, co se s vaším zbožím děje.

Mezinárodní kamionová doprava jedině se spolehlivým dopravcem

Když se vaše firma rozroste do neočekávaných rozměrů a vaše zboží je žádáno na zahraničním trhu, je třeba chopit se příležitosti. Pokud jste si ale při zakládání společnosti nepořídili navíc i jeden dva kamiony, přirozeně vyvstane otázka, jak zboží přepravit. Odpověď se nabízí. Jsou jí spediční firmy, které živí mezinárodní...Read More »


Kamionová přeprava do Irska a Velké Británie

Přepravit zboží mimo české hranice je v době globalizace poměrně jednoduchá záležitost. Svět je propojený dopravními koridory, kterými denně proudí tuny zboží a zásilek. Pokud se tedy jako majitel firmy rozhodnete expandovat se svým zbožím či produkty na zahraniční trh, nemusíte si dělat hlavu s přepravou.
Pokud to pro vás není dlouhodobě...Read More »


Přeprava zásilek aneb jak najít spolehlivého dopravce

Jak dopravit zboží objemnějšího charakteru včas a v pořádku? To je otázka pro mnoho firem či podnikatelů. Náš trh je poskytovateli kamionové dopravy přímo přesycen. A rozpoznat spolehlivého partnera je někdy vskutku nadlidský úkol. Přeprava zásilek se tak pro mnoho z nás rázem může proměnit v pořádné dilema, na...Read More »


Dobrá nákladní autodoprava je základem úspěchu

Majitelé stavebních firem i malých obchodů jistě znají zkušenost, kterou už by si nikdy nechtěli znovu projít. Vše je přichystané pro začátek stavby, případně pro zahájení prodeje …  ale zboží či materiál chybí. Prostě na místo vůbec nedorazil, nebo už k nim doputovala zpráva, že materiál bude přivezen, ale s dvoudenním zpožděním....Read More »


Profesionální celní služby zajistí efektivnější přepravu zboží

Jedním ze základních charakteristik dnešního globalizovaného světa je intenzivní přesun zboží mezi jednotlivými státy. Velké množství společností je na vývozu či dovozu přímo existenčně závislých. Přeprava zboží přes hranice je zároveň spojena s velmi komplikovanou celní agendou, jejíž zvládnutí vyžaduje znalosti a zkušenosti.
Dovoz a vývoz upravuje Celní legislativa České republiky...Read More »


On-line sledování zásilek vám umožní dokonalý přehled

Donedávna bylo doručení zásilky tak trochu loterií. Výhra byla v tomto případě sice velmi pravděpodobná, ale nikdy ne stoprocentně jistá. Podobnost s loterií byla především v tom, že jste odevzdali zásilku kurýrovi a pak, bez jakékoliv možnosti kontroly, doufali v její bezproblémové doručení.
Doručování zásilek je činností, která i přes jakkoliv upřímnou snahu dopravce...Read More »


Logistické služby jsou nezbytnou součástí dnešního obchodu

Logistika je jednou z činností, na kterých je postaveno fungování dnešního globalizovaného světa. Naši planetu křižují obří lodě plné klasických dopravních kontejnerů se zbožím. Potřebný materiál převážejí z místa na místa také letadla, vlaky či kamiony. Některé zásilky směřují do sousedního města, jiné na opačný konec zeměkoule; některé mají několik gramů,...Read More »


Železniční spediční služby představují bezpečnou formu přepravy

Každá velká firma řeší, jak efektivně převážet své produkty k odběratelům nebo materiál od dodavatelů. Nalezení optimálního řešení je velkou konkurenční výhodou, neboť v současném obchodu právě náklady na dopravu a zároveň její rychlost rozhodují o úspěchu. Proto čím dál více firem využívá železniční spediční služby, které představují bezpečnou, ekonomickou...Read More »


Letecká přeprava je rychlou a efektivní jistotou v dopravě zboží

Ve vzduchu je to nejbezpečnější, nejrychlejší a nejefektivnější. Takhle jednoduše by šla popsat letecká přeprava zboží. Tento způsob zasílání věcí získává stále více na významu. To je způsobeno především skutečností, že svým klientům nabízí mnoho pozitiv a málo negativ a dalece tak převyšuje ostatní možnosti. Doprava vzduchem je dnes...Read More »


Vsaďte na služby odborníků v oblasti zabezpečovacích systémů

Doby, kdy parní stoje hnaly vlaky nekonečnými prériemi Severní Ameriky s minimálním technickým zázemím, jsou už dávno pryč. Dnešní železnice je vysoce komplexním technickým a informačním systémem. Současná železniční doprava se neobejde bez sofistikovaných zabezpečovacích systémů.
Zabezpečovací systémy je možné dělit podle jejich umístění a funkce na staniční, traťová, přejezdová...Read More »


Jak dopravit těžká břemena? Pomocí auta s rukou

Přeprava břemen s vysokou hmotností může znamenat opravdovou komplikaci. Nejde jen o to sehnat nákladní automobil, který danou váhu uveze. Podstatným momentem přepravy je také manipulace. Břemeno musíte na vůz naložit a také ho z vozu bezpečně vyložit. Ideálně ho z vozu dostat do polohy, která vám logisticky vyhovuje. Shodíte-li těžký stavební matriál...Read More »


Jak na expresní přepravu zásilek

Kdybychom žili ve světě seriálu Star Trek, všechno by bylo jednoduší. Přepravit zásilku z jednoho místa na druhé by nebyl problém. Použili bychom transportér hmoty a zásilku snadno přemístili v reálném čase na místo určení. Co si ale počít v České republice na začátku 21. století? Nejlepší je využít služeb některého dopravce, který zajišťuje Read More »