?????????

Osobní doprava

Ne každý z nás vlastní řidičský průkaz, nebo se vždy může na cílové místo dostat vlastním automobilem. Naštěstí jsou na světě společnosti, které zajišťují přepravu osob. Pokud není problém v řidičském průkazu, ale automobilu, využít můžete služeb půjčoven automobilů. Podle vaší situace pak vyberte, který je pro vás ten nejlepší. Máte rádi soukromí a neradi se mačkáte v prostředcích hromadné dopravy? A nebo naopak – nechce se vám platit například za taxi a trochu nepohodlí v tramvaji či autobuse snesete bez větších obtíží? Záleží jen na vás.

Osobní doprava ale neznamená pouze vlaky, autobusy, trolejbusy či tramvaje. Přát si můžete například vyhlídkovou jízdu po vašem oblíbeném městě. Vyrazit můžete například kočárem taženým koňmi. Tento způsob dopravy je velmi oblíbený také mezi svatebními páry. Pokud stojíte o skutečný luxus, nechte se svézt limuzínou. Na dovolenou se zase můžete skupinově dopravit mikrobusem či minibusem. Najděte na našich stránkách tipy na podnikatele v oboru!

Parkování u letiště v Praze? Žádný problém.

Dnešní svět je fascinujícím způsobem malý. Z Prahy se letadlem dostanete dříve do Paříže, nežli autem do Brna. Cesty, které našim předkům zabraly týdny, dnes vykonáváme v řádu hodin. S hlavou v oblacích vše vypadá neuvěřitelně snadné. Zde na zemi na vás ale stále čeká řada problémů, které jsou s létáním spojeny. Jedním z nich i...Read More »


Autobusová doprava je dnes mnohem více o komfortu

Doby, kdy jste ve staré Karose bez reptání kodrcali napříč celou Evropou, jsou už pryč. Tehdy jste přimhouřili oko nad pekelným vedrem v autobusu bez klimatizace, plném lidí zbrocených potem. Byli jste smířeni i s nutností vydržet s čůráním až do další zastávky na benzince, která měla přijít kdovíkdy. Zábavu obstarala televize...Read More »


Autobusová doprava jako pohodlný způsob přepravy větších skupin

Každého, kdo funguje v rámci většího kolektivu lidí, to někdy potká. Ať už jsou to vodácké kluby, které se chystají společně vyrazit na divokou řeku, mateřské školy, které potřebují přepravit děti do divadla, firmy, které plánují, jak přepravit zaměstnance na školení. Všichni dříve či později hledají společnosti, které živí Read More »


Pronájem autobusu za vás vyřeší problémy s hromadnou přepravou

Už jste někdy potřebovali přepravit celou firmu na kongres nebo štáb na natáčení? Pak víte, jak dobré je mít v povědomí společnost, která zajišťuje autobusovou přepravu. Hodit se může každému. Pronájem autobusu využijete stejně tak pro odvoz žáčků na školní výlet, jako pro přepravu zaměstnanců na teambuildingovou akci.
Společností,...Read More »