Mezinárodní kamionová doprava jedině se spolehlivým dopravcem

Když se vaše firma rozroste do neočekávaných rozměrů a vaše zboží je žádáno na zahraničním trhu, je třeba chopit se příležitosti. Pokud jste si ale při zakládání společnosti nepořídili navíc i jeden dva kamiony, přirozeně vyvstane otázka, jak zboží přepravit. Odpověď se nabízí. Jsou jí spediční firmy, které živí mezinárodní kamionová doprava.
Podle typu zboží a požadavků jistě najdete na českém trhu dopravce, který splní vaše potřeby. Některé firmy nabízejí 24 hodin pohotovost a jsou schopné okamžitě připravit až desítky kamionů pro vaše zboží. Přeprava zásilek s takovou společností je jednoduše radost. Další spediční firmy přepravují i kusové zásilky či menší náklad ve vozech menších, než jsou kamiony. Vyžádat si také můžete návěs, ve kterém bude přesně regulovaná teplota. Ať už ale potřebujete přepravit zboží jakéhokoliv druhu, zásadní je postarat se o jeho pojištění. Zjistěte si proto u vašeho dopravce, zda je pojištění vozů standardně v ceně, nebo zda je třeba zboží připojistit.
Hledáte dopravce, který je schopen pohotově reagovat na vaši zakázku a v co nejkratší době pro vás zajistit libovolný počet kamionů? Jedním z nich je například společnost COLLECT Spedition s.r.o., která zajišťuje kamionovou dopravu do Irska a Velké Británie. Import a export zásilek dále nabízí do Německa, Belgie a Slovenska.