On-line sledování zásilek vám umožní dokonalý přehled

Donedávna bylo doručení zásilky tak trochu loterií. Výhra byla v tomto případě sice velmi pravděpodobná, ale nikdy ne stoprocentně jistá. Podobnost s loterií byla především v tom, že jste odevzdali zásilku kurýrovi a pak, bez jakékoliv možnosti kontroly, doufali v její bezproblémové doručení.
Doručování zásilek je činností, která i přes jakkoliv upřímnou snahu dopravce nutně někdy přináší zádrhely. Problémy s doručením zásilky občas jednoduše přicházejí, i když s rozvojem moderní techniky jsou stále řidším jevem. Dnes už nemusíte při čekání na doručení s napjatými nervy zvažovat, zda se jedná o drobné zpoždění, nebo zásadní problém. Dnes už není z pohledu zákazníka doručení zásilky neprůhlednou černou schránkou.
Zásadní inovaci přinesla možnost on-line sledování zásilek. Přeprava balíků se díky němu stala pro zadavatele mnohem přehlednější. Odesílatel i adresát mohou jednoduše vložit unikátní číslo své zásilky a hned získají informaci o jejím současném místě a stavu doručení. Dozvíte se tak kupříkladu, že váš balíček je už na cestě, a nikoliv omylem na druhém konci republiky.
Možnost sledování zásilek nabízí i jeden z největších přepravců na českém trhu – PPL CZ s.r.o. Tato firma zajišťuje přepravu balíků a paletových zásilek nejen na území České republiky, ale také do zahraničí. PPL CZ s.r.o. doručuje zásilky do většiny evropských států.