Autobusová doprava je dnes mnohem více o komfortu

Doby, kdy jste ve staré Karose bez reptání kodrcali napříč celou Evropou, jsou už pryč. Tehdy jste přimhouřili oko nad pekelným vedrem v autobusu bez klimatizace, plném lidí zbrocených potem. Byli jste smířeni i s nutností vydržet s čůráním až do další zastávky na benzince, která měla přijít kdovíkdy. Zábavu obstarala televize s neostrým obrazem a zrnící filmy pouštěné z VHS kazet. Tehdy byla touha po poznání nových míst silná a cestovatel překonal lecjaké nepohodlí. Seděl, tiše trpěl a nechal se unášet voláním dálek.
Dnes už je plnění cestovatelských snů mnohem méně spojeno s nutností obrnit se železnou trpělivostí. Dnes už nemusíte v zoufalství vyhlížet špičku Eiffelovy věže v Paříži, jako kdysi hrdinná posádka Kryštofa Kolumba vyhlížela spásnou zemi. Míra komfortu, který nabízí současná autobusová doprava, je na zcela jiné úrovni.
Autobusy jsou často vybaveny nejen toaletami, ale také kuchyňkami. Účinná klimatizace a tónovaná skla zajistí příjemnou atmosféru v interiéru, a to i když je všude kolem vás vedro jak na Sahaře. Příkladem je EXPRESSBUS Coufalík, který nabízí poznávací zájezdy do Paříže a dalších evropských měst s využitím autobusové dopravy. V řadě autobusů firmy EXPRESSBUS Coufalík si můžete dokonce sednout k baru a dát si něco dobrého k pití. To už se to pak jinak cestuje!